KOCHANA MAMO !

KOCHANY TATO!

W czasie pierwszej wizyty dziecko może zapoznać się z otaczającym je nowym światem – fotelem jeżdżącym w górę i w dół, wiaterkiem – dmuchawką i wszelkiego rodzaju szczotkami, wiercikami, muszkami i bzyczkami.
Pani doktor policzy zęby i porozmawia z dzieckiem.
Jeśli będzie to konieczne pomaluje zęby dziecka w wybrane przez nią lub niego wzorki (pierwszy zabieg impregnacji / lapisowania zębów) mlecznych).
Opowie i pokaże jak prawidłowo należy myć ząbki.

Aby problem próchnicy nie dotknął także Waszego dziecka zalecamy, by

pierwsza wizyta miała miejsce krótko po ukończeniu pierwszego roku życia

dziecka lub w chwilę po wyrżnięciu się pierwszych zębów mlecznych. Chociaż dla niektórych z Was, Kochani Rodzice, termin ten może wydać się zbyt wczesny, to jednak jest to odpowiedni moment na skorygowanie nieodpowiednich nawyków żywieniowych u dziecka, wprowadzenia drobnych zmian w higienie jamy ustnej czy ugruntowaniu dobrych schematów.

Przygotowując dziecko do pierwszej wizyty opowiedz mu bez zbędnego straszenia, jak będzie wyglądać pierwsze spotkanie z dentystą. Możesz skorzystać z naszych pomocy zamieszczonych w KĄCIKU

RODZICA. Z Waszą pomocą Kochani Rodzice, Wasze Maleństwo może bez większego strachu obłaskawiać wszelkiego rodzaju Zębowe Robaczki, jeśli takie już są lub poznać sposoby, aby się one nie pojawiły.

Jeśli zamierzasz odwiedzić nasz gabinet ze Swoim Dzieckiem proszę przynieś wypełniony zamieszczony poniżej formularz pierwszej wizyty.
Zawarte w nim dane ułatwią nam w przyszłości kontakt z Tobą i Twoją Pociechą.
Dziękujemy za pomoc

Pobierz formularz I wizyty